18 Листопада. П'ятниця.
- ltimchuk
- 17 нояб. 2022 г.
- 2 мин. чтения

ЯДС
Тема: Які правила в сім’ї.

Робота з підручником:












Виконай фізкультхвилинку:

Прочитай вірш:







Завдання:


Математика
Додаємо і віднімаємо числа різними способами. Розв’язування задач.
Робота з підручником:


УСНО:



Запиши у зошиті приклади та розв'яжи їх.


УСНО:

Виконай фізкультхвилинку:

Виконай фізкультхвилинку для очей:


Виконай фізкультхвилинку:



Англійська мова
Читання
Колискові пісні. «Ой люлі, ой люлі». Слухання української народної колискової «Гойда, гойда-гой, ніченька іде…» у виконанні Н.Матвієнко










Виконай фізкультхвилинку:


Тетяна Стус (Щербаченко), "Смугастик"
Знайти казочку можна на сторінках "Хрестоматії для читання в 1,2 класах". Якщо дитина за кордоном та не має таку, то можна почитати тут.
"У школі я була найменшою і наймолодшою у класі, вчилася на «відмінно». Довго почувалася «новенькою», бо ми переїхали. Та ще й мої батьки стали працювати тут же вчителями. «Біла ворона» — це про мене. Мабуть, потрібна була певна сміливість, щоб подружитися з такою дівчинкою, як я. І доки ми не познайомилися ближче з Лесею та Оксаною, моїми найліпшими друзяками були книжки. Коли ти самотній, коли здається, що ніхто тебе не розуміє, добра історія завжди підтримає й подарує радість. Я так багато читала, що більше пам’ятаю про книжки, аніж про школу". (Тетяна Стус)
Хороша мурнявська книжечка. Легка й грайлива. Проте змусить замислися і дорослих, і дітей. Не лише про те, що є у пташок: ноги чи лапки; скільки лапок у павучків, якого кольору бувають звірі, а й, наприклад, чи літають ті, в кого немає крилець…

Тетяна Стус (Щербаченко)
СМУГАСТИК
Оповідання
Якось бавився в ніжній зеленій траві хтось маленький, м’якенький і смугастий. Малюк народився зовсім нещодавно і ще не тямив, хто він такий. Та й з’ясувати це було доволі важко. Вранці лагідна матуся казала: «Сонечко моє, час прокидатися!» Якщо маля надто забруднювалося, мама журила: «Ну й свинка ж ти моя…» А якщо він був чистенький та охайний, називала його квіточкою. Коли Смугастик сердито супився, якщо мама зарано кликала його з прогулянки додому, вона усміхалася: «Не дивись на мене вовчиком!» Коли, засинаючи, синочок муркотів до мами, то ставав «маминим кошенятком».

Ну як тут не заплутатися?
Смугастикові дуже подобалося бавитися з тими, хто схожий на нього. Вони теж мали ніжки, лапки, вусики, хвостики, носики, вушка, животики... Кожен із них розмовляв по-своєму. І хоч це не заважало їм розуміти одне одного, але пояснити малюкові, хто він такий, ніхто не міг.
Із часом Смугастик став помічати, що всі малюки чимось відрізняються. В одних, наприклад, нема кри́лець, в інших — довгих тоненьких вусиків, у когось бракує хвостика, плавничків чи дзьобика.

І в нього, у Смугастика, теж не було кри́лець. Значить, він все-таки не джміль і не оса.
Не було копитець. Так що він точно не зебра.
Не було аж восьми лапок, як у смугастого павучка…
А ти вже знаєш, хто він — Смугастик?
Оціни свою роботу:

5.Образотворче мистецтво
Для кожного звіра і птаха у казки свої голоси Малювання казкового лісу, роздмухуючи плями (акварель, трубочка для соку) або створення композиції «Осіння казка»

Кляксографія — техніка малювання.
Щоб створити кольорову кляксу, потрібно розвести фарбу в невеликій кількості води, можна використовувати звичайну акварель.
Щоб створити малюнок методом розтікання, знадобиться соломинка для напоїв. Нею легко надати кляксі бажаної форми.

Виконай фізкультхвилинку:

Переглянь відео та виконай композицію:
Бажаю натхнення та творчості! Не забудь поділитися своєю роботою з друзями))
Оціни свою роботу:

Виховна година
Правила безпеки на воді. Допомога утопаючому. Рятувальні прийоми та засоби надання першої долікарняної допомоги потерпілому.
Перегляньте відео:
Comments